درباره وبلاگ


با سلام خدمت بازدید کننده های محترم
در حال مشاهده یکی از بلاگهای موسسه خدمات مالی و مدیریت كوشا فهیم موفق هستید.
این گروه آمادگی برای هرگونه مشاوره و اجرای خدمات حسابداری مالی، مالیاتی و حسابرسی را دارد.
برای مشاهده خدمات ما روی لینک خدمات کلیک کنید.
برای استفاده از خدمات ما با تلفن زیر تماس حاصل بفرمایید.
09354066234: تفرشی

مدیر وبلاگ : ali acc
موضوعات
نویسندگان
نظرسنجی
نحوه آشنایی و ورود شما به این سایت چگونه بوده؟








آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
ارائه خدمات مالی مالیاتی و حسابرسی
امور حسابداری مالی مالیاتی و حسابرسی خود را به متخصصین این رشته بسپارید
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               خدمات ما             RSS                  ATOM
یکشنبه 28 آبان 1391 :: نویسنده : ali acc
سوال:

خسته نباشید اگه ما جنسی برا کسی بخریم یا بفروشیم و مبلغی قرار بوده به ما بابت این کار بده نده می تونیم شکایتی کنیم.در ادامه چون ما برا این کار هزینم کردیم چه باید کرد؟


پاسخ:هرگاه معامله مشروط به شرط تعلیقی باشد دلال پس از حصول شرط مستحق اجرت خواهد بود.اگر شرط باشد مخارجی که دلال میکند به او داده شود دلال مستحق اخذ مخارج خواهد بود ولو آنکه معامله سر نگیرد




نوع مطلب : جواب مشاوره ها، 
برچسب ها : مشاوره قوانین، مشاوره قانون کار، گروه مشاورین سبز حسابها، تفرشی، مشاوره مالی رایگان، مشاوره رایگان، خدمات حسابداری،
لینک های مرتبط :


پنجشنبه 18 آبان 1391 :: نویسنده : ali acc
سوال:

با سلام و خسته نباشید

یك تاجر قبل از اعلام ورشكستگی به یك فرد چك میدهد دارنده چك، چك را وصول نمیكند او میخواهد بعد از صدور حكم ورشكستگی آنرا وصول كند آیا دارنده میتواند آنرا وصول كند یا داخل هیآت طلبكاران قرار میگیرد؟

پاسخ:داخل هیات طلبکاران قرار می گیرد. موفق باشید.



نوع مطلب : جواب مشاوره ها، 
برچسب ها : مشاوره رایگان، مشاوره قوانین، مشاوره قانون کار، مشاوره مالی رایگان، مشاوره ثبت شرکت ها، گروه مشاورین سبز حسابان، علی تفرشی،
لینک های مرتبط : اتاق جدید مشاوره،


پنجشنبه 18 آبان 1391 :: نویسنده : ali acc
سوال:

با سلام و خسته نباشید

سوال بنده این است که آیا برای چک های برگشتی هنوز هم لایحه ی مجازات کیفری و زندان وجود دارد یا ای لایحه حذف شده است؟؟ پسیار ممنون میشوم که پاسخ بنده را بدهید با تشکر فراوان

پاسخ:لایحه ای وجود ندارد و مجازات کیفری در قانون صدور چک آمده است. موفق و موید باشید.



نوع مطلب : جواب مشاوره ها، 
برچسب ها : مشاوره رایگان، مشاوره قوانین، مشاوره حسابداری، مشاوره مالی رایگان، مشاوره ثبت شرکت ها، مشاوره قانون کار، مشاورین سبز حسابان،
لینک های مرتبط : اتاق جدید مشاوره، مشاوره با تفرشی در اتاق جدید،


پنجشنبه 18 آبان 1391 :: نویسنده : ali acc

سوال:

سلام به مشاور محترم

حالتون چطوره؟
مزاحمتون شدم بپرسم
شخصی در رابطه با انحلال شرکت گفته:انحلال شرکت مادام که به ثبت نرسیده و اعلان نشده باشد نسبت به اشخاص ثالث بلا اثر است.منظورش دقیقا چیه؟
با سپاس

پاسخ:با سلام
به موجب ماده 106 قانون اصلاح قسمتی از قانون تجارت یک نسخه از صورتجلسات مجامع میبایستی به مرجع ثیبت شرکتها ارسال گردد:
1) انتخاب مدیران و بازرس
2) تصویب ترازنامه
3) کاهش و یا افزایش سرمایه و هر نوع تغییر در اساسنامه
4) انحلال شرکت و نحوه تصفیه آن

همچنین با توجه به بند 209 قانون مذکور تصمیم به انحلال شرکت و همچنین مدیران تصفیه علاوه بر ثبت در روزنامه رسمی باید در روزنامه (روزنامه های) کثیرالانتشار جهت اطلاع عموم آگهی گردد. لذا بر طبق ماده 210 در صورت عدم ثبت در روزنامه رسمی بدلیل عدم اطلاع اشخاص ثالث(معاملات بعد از انحلال) این تصمیم انحلال از نظر قانون بی اثر است

موفق باشید




نوع مطلب : جواب مشاوره ها، 
برچسب ها : مشاوره رایگان، مشاوره قوانین، مشاوره حسابداری، مشاوره قانون کار، مشاوره ثبت شرکتها، مشاورین سبز حسابان، علی تفرشی،
لینک های مرتبط : اتاق جدید مشاوره،


دوشنبه 15 آبان 1391 :: نویسنده : ali acc
سوال:
با سلام
می خواستم بدانم اگر کسی که در شرکتی شریک است و فوت میکند وراث آن شریک حتما باید در شرکت شریک شوند؟چگونه باید سهمشان را از چند شریک دیگر پس بگیرند؟


جواب:در صورت فوت یکی از شرکا بقای شرکت موقوف به رضایت سایر شرکا و قائم مقام متوفی خواهد بود.
اگر سایر شرکا به بقای شرکت تصمیم نموده باشند قائم مقام  متوفی باید در مدت یک ماه از تاریخ فوت رضایت یا عدم رضایت خود را راجع به بقای شرکت کتبا اعلام نماید در صورتی که قائم مقام متوفی رضایت خود را اعلام نمود نسبت به اعمال شرکت در مدت مزبور از نفع و ضرر شریک خواهد ولی در صورت اعلام عدم رضایت در منافع حاصله در مدت مذکور شریک بوده و نسبت به ضرر آن مدت سهیم نخواهد بود.
سکوت تا انقضای یک ماه در حکم اعلام رضایت است




نوع مطلب : جواب مشاوره ها، 
برچسب ها : مشاوره رایگان، مشاوره قوانین، مشاوره حسابداری، مشاوره قانون کار، مشاوره ثبت شرکت ها، مشاورین سبز حسابان، مشاوره مالی رایگان،
لینک های مرتبط : اتاق جدید مشاوره،




 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب
 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو